Gala Wolontariatu w Starostwie Powiatowym w Płocku

W dniu 17 grudnia 2015 roku odbyła się konferencja pn. „Wolontariat jest dla każdego” zorganizowana przez Fundację Fundusz Lokalny Ziemi Płockiej „Młodzi Razem” i Starostę Płockiego – Pana Mariusza Bieńka dla wolontariuszy i nauczycielami – uczestników projektu pn. „Wolontariackie aktywności obywatelskie w Regionie Płockim“ realizowanego ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu Operacyjnego FIO w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Płocku.
Podczas konferencji zostały przedstawione efekty konkursu grantowego, wręczone certyfikaty uczestnictwa w projekcie (konkursie grantowym i warsztatach) oraz nagrody w konkursie pn. „Wolontariat – budowanie lokalnej solidarności społecznej”. Pana Starosta Mariusz Bieniek i Pani Iwona Marczak – Prezes Fundacji dokonali uroczystego wręczenia wszystkich nagród i wyróżnień. Przedstawiciele Klubu Ośmiu – Młodzieżowego Wolontariatu wraz z Panią Marzeną Sosińską uczestniczyli również w tej gali. Otrzymali certyfikaty i słodkie upominki. Spotkanie zakończyło się wspólnym kolędowaniem.
Mamy nadzieję, że udział w projekcie będzie ważnym doświadczeniem w życiu każdego młodego człowieka. Święty Jan Paweł II powiedział: „Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.” Oby to zdanie towarzyszyło każdego dnia wszystkim wolontariuszom.
Jeszcze raz dziękujemy za wszystko.

Marzena Sosińska

Czytaj dalej na stronie projektu

oraz na stronach

Starostwo Powiatowe

www.mlodzirazem.pl

certyfikaty_3