Targi gier komputerowych – GOOD GAME EXPO

GOOD GAME EXPO – Targi Gier Komputerowych

26 września duża grupa młodzieży Zespołu Szkół im. St. Staszica wzięła udział w największych w Polsce targach gier komputerowych GOOD GAME EXPO. Dzięki otrzymanym od organizatorów zaproszeniom oraz dofinansowaniu wyjazdu udało nam się wyjechać z bardzo dużo grupą młodzieży.

Wybrali się na nią niemalże wszyscy informatycy oraz inni chętni uczniowie naszej szkoły. Mieliśmy wspólnie okazje podziwiać nowe technologie, turnieje gier i pokazy nowości ze świata gier. Z myślą o młodzieży podczas targów zorganizowano wiele pokazów nowych technologii z dziedziny gier komputerowych, które wzbudzały ogromne zainteresowanie.

W trakcie targów miała miejsce konferencja branżowa, w której wzięli udział opiekunowie wycieczki Panie: Eliza Bałdyga, Tatiana Jastrzębska, Elżbieta Ostrowska oraz Pan Piotr Pietracho. W trakcie konferencji poruszano ciekawą tematykę m.in. WIRTUALNEJ RZECZYWISTOŚĆ ZA 10 LAT.