SZKOLNY KONKURS NA NAJLEPSZĄ WYPOWIEDŹ „DLACZEGO WARTO SIĘ UCZYĆ JĘZYKÓW OBCYCH ?”

W ramach szkolnych obchodów języków obcych w naszej szkole został przeprowadzony konkurs dotyczący jezyków obcych, których uczniowie się uczą na codzień. Głównym założeniem konkursu było rozbudzenie wśród uczniów zainteresowania nauką języków obcych, rozwijanie uzdolnień, a także podniesienie samooceny. Konkurs skierowany był do wszystkich uczniów zarówno liceum, technikum jak i zasadniczej szkoły zawodowej. Zainteresowani mieli za zadanie przygotować kilka ich zdaniem najważniejszych powodów, dla których warto się uczyć języków obcych i przedstawić  je dowolną techniką, w całości w języku polskim. Uczniowie chętnie brali udział w przedsięwzięciu zgłaszając różnorodne prace, były to: plakaty, albumy, prezentacje multimedialne, wiersze,  a nawet filmik, wszystkie w zaskakująco ciekawy sposób ujmowały temat. Szkolnym koordynatorem konkursu była p. Dorota Izydorska, nauczycielka języka angielskiego przy współpracy nauczycieli języków obcych. W konkursie oceniania była wartość merytoryczna, pomysł, oryginalność i estetyka wykonania prac. Po wnikliwej analizie komisja konkursowa przyznała główną nagrodę za ciekawe ujęcie tematu uczennicy klasy II TE Paulinie Kawólskiej oraz trzy wyróżnienia dla uczennicy klasy II TE Aleskandry Ludwiczak, ucznia klasy III TI Kamila Podleśnego oraz ucznia klasy IV TW Mateusza Falkowskiego. Zwycięzcy otrzymali dyplomy oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy kreatywnych pomysłów!20161129_115140_richtonehdr

20161129_115226_richtonehdr

 

 

Opracowała: Dorota Izydorska