Przygoda uczniów z „The Wall. Wygraj marzenia”

Na początku lutego  młodzież naszej szkoły  otrzymała zaproszenie do udziału w nagraniu teleturnieju „The Wall. Wygraj marzenia”, emitowanym przez TVP 1 . Program  jest realizowany w studio Transcolor  w Warszawie, znanym z takich produkcji jak „You Can Dance – Po prostu tańcz!”, „Mam Talent” czy „Taniec z Gwiazdami”

   Dyrekcja szkoły zdecydowała, że udział w wyjeździe do Warszawy będzie nagrodą za najlepszą frekwencję i wyniki w nauce uzyskane w I semestrze .

   W poniedziałek 12 lutego uczniowie klas: I LO, II LO, i III TE/TI wraz z wychowawcami: p. Andrzejem Lemanowiczem, p. Joanną Woźniak, p. Elizą Bałdygą i p. Marią Olszewską wczesnym rankiem wyruszyli w drogę na spotkanie z przygodą.

  Podczas nagrania młodzież obserwowała i dopingowała zmagania zawodników.  Emocje grających udzieliły się wszystkim obecnym  na widowni, dlatego czas spędzony w studio minął  bardzo szybko.

    Uczestnicy programu mogli przekonać się, że to co oglądamy przez kilkadziesiąt minut na szklanym ekranie jest efektem  wielu godzin ciężkiej  pracy reżysera, osoby prowadzącej, operatorów kamer, dźwiękowców, makijażystek i całej ekipy technicznej. Duże wrażenie zrobiło na młodzieży samo studio i jego wyposażenie. Po zrealizowaniu kolejnego odcinka teleturnieju uczniowie mogli wykonać pamiątkowe zdjęcia z prowadzącym program – Pawłem Orleańskim.

   Program z udziałem młodzieży  naszej szkoły już wkrótce w TVP 1!

Opracowanie: Joanna Woźniak