Wizyta w Budmat Auto

Uczniowie klasy II Technikum w zawodzie technik pojazdów samochodowych, w ramach zajęć z pracowni samochodowej, w dniu 28 lutego 2018 roku wraz z nauczycielami: Panią Marią Olszewską i Panem Grzegorzem Cichoszem odwiedzili firmę partnerską Zespołu Szkół im. St. Staszica Budmat Auto w Płocku. Podczas wycieczki uczniowie i nauczyciele zapoznali się z profilem działalności, strukturą oraz zwiedzili poszczególne działy Budmat Auto. Prezentacji firmy osobiście dokonał Pan Krzysztof Walczak – Dyrektor ds. Serwisu i Części Zamiennych. Żadne z pytań, które nurtowały naszych uczniów nie pozostało bez odpowiedzi.
Dzięki uprzejmości Pana Krzysztofa Walczak mieliśmy wyjątkową okazję, jako jedni z pierwszych „klientów” zobaczyć i zapoznać się z podstawowymi parametrami technicznymi modelu samochodu elektrycznego, który od tego roku znajdzie się w ofercie sprzedaży Budmat Auto. Był to Nissan Leaf. Po zwiedzaniu warsztatów wygospodarowaliśmy czas na zapoznanie z ofertą nowych samochodów prezentowanych w salonie. Największym zainteresowaniem cieszyły się samochody terenowe. Niestety nikt z nas nie zdecydował się na zakup.