Koszulka z podpisami piłkarzy Wisły Płock dla Antosia

Społeczność naszej Szkoły włączyła się w pomoc dla Antosia Mierzejewskiego, który cierpi na prawostronne zniekształcenie rączki i nóżki. Zuzia Rojek – uczennica kl. II LO i wolontariuszka Klubu Ośmiu, zaproponowała, aby zwrócić się z prośbą do Pana Jacka Kruszewskiego, Prezesa Zarządu Klubu Wisły Płock S.A., o przekazanie koszulki płockiej drużyny piłki nożnej wraz z podpisami zawodników. Pani Dyrektor Danuta Kowalkowska-Fiłoniuk poparła naszą inicjatywę i cały czas nam pomagała. 2 marca 2018 roku Pan Maciej Wiącek, rzecznik prasowy Wisły Płock, przywiózł nam ten wyjątkowy dar od piłkarzy. Koszulkę przekazali uczniowie kl. II LO (Angelika Kalinowska, Zuzanna Rojek i Krystian Prociewicz) na licytację, która odbyła się podczas sobotniego koncertu charytatywnego „Dla Ciebie” w sali OSP w Gąbinie.

Przeprowadziliśmy także zbiórkę pieniędzy na terenie naszej Szkoły, które przekazaliśmy rodzicom Antosia Mierzejewskiego.

Bardzo dziękujemy Wszystkim za okazanie serca dla chłopczyka, który czeka na operację w USA.