Pożegnanie absolwentów Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych

5 maja 2018 roku w świetlicy szkolnej miała miejsce bardzo ważna uroczystość. Obyło się bowiem uroczyste wręczenie świadectw tegorocznym absolwentom Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych.

Podczas uroczystości życzliwe słowa do słuchaczy skierował Wicedyrektor – p . Sławomir Sztygiel oraz p. Maria Sieklecka – opiekun grupy.

Pani Dyrektor Danuta Kowalowska – Fiłoniuk, zanim wręczyła świadectwa ukończenia szkoły, przede wszystkim pogratulowała grupie, że mimo licznych obowiązków, dotarła do mety. Zachęcała także do dalszej wędrówki po wiedzę i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych.

Spośród grupy wyróżniły się trzy osoby: panie Magdalena Smolarek i Aneta Przybyszewska, które osiągnęły najwyższe wyniki w nauce oraz pani Mirosława Kaca, która wykazała się bardzo wysoką frekwencją. 

Na koniec głos zabrali słuchacze, którzy dziękowali za przekazaną wiedzę oraz cierpliwą motywację do pracy.

opracowała: M Sieklecka