Konferencja w firmie Novol

W dniu 12 września  2018 roku nauczyciele naszej  szkoły – Mariusz Janczewski oraz Grzegorz Cichosz – uczestniczyli w zorganizowanej przez firmę Novol konferencji – „Perspektywy nauki zawodu – lakiernik samochodowy”. Konferencję, która  odbyła się w siedzibie firmy w miejscowości Komorniki pod Poznaniem  prowadził Pan Łukasz Kelar – Dyrektor Działu Szkoleń. Uczestnikami spotkania byli nauczyciele szkół zawodowych z całej Polski,  kształcących techników pojazdów samochodowych oraz mechaników pojazdów samochodowych. Głównym tematem spotkania było opracowanie planu wspólnych przedsięwzięć szkół i firmy Novol na rok szkolny 2018/2019. Zaplanowano między innymi wstępny harmonogram szkoleń dla nauczycieli, orientacyjne terminy realizacji szkoleń dla uczniów w każdej ze szkół. Dyskutowano o dalszej współpracy w ramach Akademii Novol oraz Akademii Renowacji, których opiekunem ze strony firmy Novol jest Pan Adam Niedźwiedzki. Pana Adama Niedźwiedzkiego gościliśmy w naszej szkole – między innymi -podczas Pikniku Integracyjnego w czerwcu 2018 r. Uzyskaliśmy zapewnienie wsparcia firmy Novol dla  organizowanych w naszej szkole przedsięwzięć związanych z promocją szkoły oraz promocją szkolnictwa zawodowego.