Ogólnopolski Tydzień Kariery w naszej szkole

Tegoroczne obchody Ogólnopolskiego Tygodnia  Kariery realizowane były pod hasłem „ Bądź architektem swojego szczęścia”. W ramach tego przedsięwzięcia zaprosiliśmy do szkoły doradców zawodowych ZHP Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Płocku.  Podczas ich dyżuru odbyły się indywidualne rozmowy z zakresu doradztwa zawodowego. Zainteresowani uczniowie wykonywali  profesjonalne testy predyspozycji zawodowych. Został przeprowadzone warsztaty z zakresu „Szanse i zagrożenia na europejskim rynku pracy”. Okazało się, że zainteresowanie było większe, niż się spodziewaliśmy. Dlatego też  pani pedagog Agata Sztygiel, która koordynowała przebieg spotkania, zaprasza wszystkich chętnych uczniów do swojego gabinetu w celu wykonania  testów predyspozycji zawodowych.