Wyjazd branżowy uczniów technikum hotelarskiego na Międzynarodowe Targi Turystyczne Travel Show w Nadarzynie

To już kolejny wyjazd naszych uczniów na Międzynarodowe Targi Turystyczne Travel Show  2018. Tegoroczne wydarzenie, oprócz typowej oferty biur podróży, hoteli, ośrodków Spa, spotkań ze znanymi podróżnikami w części oficjalnej, w której uczestniczyli Ambasadorzy, przedstawiciele Ministerstwa Sportu i Turystyki, zaproszeni goście, nawiązywało do 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości. Natomiast nasi uczniowie w ciągu kilku godzin spacerowania przez hale wystawiennicze mogli poznać namiastkę kultury narodowej, szczególnie krajów bardzo od nas odległych,  ich smaki, ofertę  hoteli, ciekawostki przyrodniczo – geograficzne a nawet orientalną biżuterię czy zapachy.

Wszystkim, dzięki który udało się nam uczestniczyć, w tym szczególnym wydarzeniu serdecznie dziękujemy.