ANDRZEJKOWE SPOTKANIE INTEGRACYJNE Z UCZNIAMI SZKÓŁ SPECJALNYCH W GOŚLICACH I W MOCARZEWIE

W dniu 28 listopada 2018 roku gościliśmy grupę uczniów wraz z nauczycielami z Zespołu Szkół Specjalnych w Goślicach i w Mocarzewie. Spotkania te mają już długą tradycję.

Po powitaniu zaprosiliśmy gości na słodki poczęstunek, przygotowany przez wolontariuszy Klubu Ośmiu. Zaprezentowaliśmy pokaz zdjęć z ubiegłorocznego spotkania integracyjnego. Następnie rozpoczęły się zabawy integracyjne, m.in. przedstawianie się, zabawa z „wędrującym kapeluszem”, tańce z krzesełkami, z balonami i wróżby andrzejkowe. Na zakończenie tej wizyty zostało wykonane pamiątkowe zdjęcie. Spotkanie umożliwiło zintegrowanie się naszej młodzieży z gośćmi.

W przygotowanie i przeprowadzenie tego zadania zaangażowali się uczniowie następujących klas: I LO, II LO, III LO, II TH, III TI, III TH i IV TE oraz Panie Kamilla Krakowska i Marzena Sosińska. Pani Maria Sieklecka zajęła się obsługą fotograficzną, a Pani Tatiana Jastrzębska przygotowała pamiątkowe dyplomy.