WSPÓŁPRACA Z KOMENDĄ MIEJSKĄ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W PŁOCKU

Od ponad 15 lat Nasza Szkoła nawiązała  współpracę z Komendą Miejską Państwowej Straży  w Płocku. W wyniku tej współpracy nasi uczniowie uczestniczą szkoleniach z zakresu pożarnictwa, poznają tajniki pracy strażaków i jak zostać zawodowym strażakiem. Szkolenia te prowadzone są na terenie szkoły a ich celem jest podwyższanie wiedzy  oraz bezpieczeństwa naszych uczniów w szkole i poza szkołą.

Dodatkowo oficerowie komendy biorą udział w Targach Edukacji i Pracy, które odbywają się w naszej Szkole.

 Inicjatorką tej współpracy i organizatorką szkoleń dla naszych uczniów jest p. Marzanna Szafrańska.

Dnia  22.11.18 r.    odbyło się szkolenie uczniów klas pierwszych:

I LO, I K, I TK/TH  i kl.II M- „ Jak przeżyć pożar i inne zagrożenie”, prowadzone przez Tomasza Żuchowskiego- oficera KM PSP w Płocku.