WSPÓŁPRACA Z WOJSKOWĄ KOMENDA UZUPEŁNIEŃ W PŁOCKU

Od ponad 15 lat Nasza Szkoła nawiązała  współpracę z Wojskową  Komendą Uzupełnień w Płocku. W wyniku tej współpracy nasi uczniowie uczestniczą szkoleniach, gdzie poznają  tajniki pracy żołnierzy z różnych jednostek i jak zostać zawodowym żołnierzem Rzeczypospolitej różnych jednostek. Szkolenia te prowadzone są na terenie szkoły i mają na celu podjąć decyzję odnośnie przyszłego życia zawodowego.

Dodatkowo oficerowie komendy biorą udział w Targach Edukacji i Pracy, które odbywają się w naszej Szkole.

 Inicjatorką tej współpracy i organizatorką szkoleń dla naszych uczniów jest p. Marzanna Szafrańska.

Dnia 15.11.18 r. odbyło się spotkanie informacyjne uczniów klas kończących: III LO, IV TK/TH, IV TE/TI oraz III K/M.

Spotkanie prowadzili: p. mjr Dariusz Brzemiński -Szef Wydziału Rekrutacji  Komendy i p. Beata Górecka- pracownik cywilny tego wydziału.