„Stajenka Betlejemska dla Domu Pomocy Społecznej w Koszelewie”

Szopka Bożonarodzeniowa to inaczej miejsce gdzie urodził się Pan Jezus. Przedstawia ona świętą rodzinę: Maryję, Józefa i Jezusa. Uczennice Naszej Szkoły  Justyna Wiśniewska, Zosia Machała, Angelika Winnicka i Natalia Maletka z klasy II TH, pod opieką opiekuna świetlicy szkolnej p. Agaty Sztygiel wykonały makietę  tego symbolicznego miejsca. Dziewczyny pracowały z wielkim zaangażowaniem, wykorzystując niekonwencjonalne metody pracy i materiały. Efekt końcowy spełnił Nasze oczekiwania! Dziewczyny – dziękuję Wam bardzo za aktywność, determinację, mobilność, pomysłowość  i poświęcony czas wolny!

Pracę można podziwiać na wystawie Szopek Bożonarodzeniowych w Domu Pomocy Społecznej w Koszelewie. Oto krótki fotoreportaż z Naszych działań:

Opracowała: Agata Sztygiel – pedagog szkolny, opiekun świetlicy