Drzwi Otwarte

                W dniu 29 marca 2019 w naszej Szkole odbyły się Drzwi Otwarte, podczas których zainteresowani mogli przybliżyć sobie ofertę kształcenia na najbliższy rok szkolny.

 W naszych progach gościliśmy uczniów okolicznych szkół gimnazjalnych i szkół podstawowych wraz z opiekunami, których serdecznie przywitała Pani Dyrektor Danuta Kowalkowska – Fiłoniuk i przedstawiciele społeczności uczniowskiej – Weronika Tarka i Krzysztof Małek.

Podczas spotkania nasi uczniowie przedstawili bogatą ofertę kierunków kształcenia w liceum, technikum i branżowej szkole I stopnia w naszej Szkole. W krótkiej prezentacji przybliżona została oferta dla gimnazjalistów jak i ósmoklasistów.

Nasi Goście mieli okazję obejrzeć film zrealizowany przez Samorząd Uczniowski oraz ucznia klasy technikum informatycznego – Marcina Dylewskiego przybliżający zajęcia w bogato wyposażonych, nowoczesnych pracowniach przedmiotów zawodowych i ogólnokształcących, w których nasi uczniowie zdobywają wiedzę, realizują swoje pasje i rozwijają zainteresowania.

Podczas Drzwi Otwartych zaprezentowaliśmy stoiska z proponowanymi kierunkami kształcenia. Zainteresowani mogli tutaj przybliżyć wiedzę na temat wybranego zawodu w technikum czy branżowej szkle lub profilu w liceum ogólnokształcącym.

Młodzież ze szkół gimnazjalnych i podstawowych zaprosiliśmy również do zwiedzania naszych pracowni, sal lekcyjnych oraz obiektów sportowych.

Zdjęcia autorstwa Pani Marii Olszewskiej