II miejsce dla Zespołu Szkół im. St. Staszica w VII edycji konkursu „Gorączka Złota”  Polskiego Czerwonego Krzyża w kategorii szkół ponadgimnazjalnych.

 

 17 czerwca w Oddziale Rejonowym PCK w Płocku odbyło się podsumowanie tegorocznej akcji Gorączka Złota PCK –„Detektyw Grosik”. Corocznie akcja prowadzona jest na rzecz dzieci z Płocka i powiatu płockiego, znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej i rodzinnej. Z inicjatywy Klubu Ośmiu-Młodzieżowego Wolontariatu po raz trzeci włączyliśmy się do tego przedsięwzięcia i przez trzy miesiące zbieraliśmy monety o nominałach 1, 2 i 5- groszowych.

Nasza szkoła zebrała ponad 10 kilogramów monet i zajęła drugie miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy zaangażowali się w zbiórkę!

Zachęcamy do zbierania monet na kolejną edycję konkursu „Gorączka Złota”!

 

Opracowała: Kamilla Krakowska