MAZOWIECKIE BARWY WOLONTARIATU 2019

W piątek, 11 października  2019 roku, odbyła się Gala XX edycji Nagrody Marszałka Województwa Mazowieckiego w Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie. Podczas tej uroczystości Pan Marszałek Adam Struzik wręczył nagrody laureatom i wyróżnionym m. in. w tegorocznym konkursie „Mazowieckie Barwy Wolontariatu”. Kapituła tego konkursu przyznała pierwsze miejsce naszemu Klubowi Ośmiu, który reprezentowały Karolina Józwik (IV TH), Agnieszka Aleksandra Rzepecka (IV TH) i Weronika Tarka wraz z Panią Wicedyrektor Marią Elżbietą Błaszczyk, Panią Kamillą Krakowską i Panią Marzeną Sosińską.

XX Galę poprowadził Tomasz Kammel. Ten wyjątkowy wieczór uświetnił koncert Marcina Wyrostka z zespołem i tancerzami Anną Głogowską i Marcinem Olszewskim.

Bardzo dziękujemy Wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu Klubu Ośmiu.

Składamy podziękowania także uczniom i absolwentom, którzy działali aktywnie, również rodzicom i pracownikom, którzy wspierali i wspierają działalność wolontariuszy.