Kolejne pojazdy przekazane przez Policję wzbogaciły naszą bazę dydaktyczną

Po raz kolejny nasza szkoła wzbogaciła się o pomoce dydaktyczne przekazane przez Policję. Pan mł. insp. dr hab. Zbigniew Mikołajczyk, Komendant Wojewódzki Policji z siedzibą w Radomiu przychylił się do wniosku Pani Jadwigi Ireny Milewskiej, Dyrektora Zespołu Szkół im. St. Staszica w Gąbinie i przekazał nam wycofane z eksploatacji dwa samochody służbowe Policji. Są to Kia Cee’d 2.0 z 2009 roku oraz Suzuki Grand Vitara 1.9 z 2007 r. Samochody wzbogacą bazę dydaktyczną szkoły. Będziemy je wykorzystywać podczas zajęć z przedmiotów zawodowych, diagnostyka pojazdów samochodowych, budowa i naprawa pojazdów samochodowych, w klasach Technik Pojazdów Samochodowych oraz Mechanik Pojazdów Samochodowych w Branżowej Szkole I stopnia. Jak widać samochody prezentują się fantastycznie. Wzbudziły ogromne zainteresowanie wśród naszych uczniów, zważywszy na to, że jeden z pojazdów był pojazdem oznakowanym.