Wizyta w Policyjnej Stacji Obsługi Pojazdów

            Dzięki uprzejmości Pana mł. insp. Mariusza Kryszkowskiego –  Komendanta Miejskiego  Policji w Płocku,  uczniowie naszej szkoły z  klasy IV TK (Technik Pojazdów Samochodowych ),   w dniu 14 listopada 2019 roku odwiedzili stację obsługi pojazdów w Płocku  Wydziału Transportu KWP zs. w Radomiu. Po stacji oprowadzał nas osobiście jej kierownik –  Pan Krzysztof Jędrzejak. Mieliśmy możliwość zapoznać się z wyposażeniem stacji, z wykorzystywanym przez diagnostów i mechaników sprzętem   diagnostycznym. Duże zainteresowanie wśród naszych uczniów wzbudziło dodatkowe, specjalistyczne  wyposażenie policyjnych pojazdów.  Pan Krzysztof Jędrzejak cierpliwie i wyczerpująco odpowiadał na wszystkie pytania. Zapewnił, że zawsze będziemy mile widzianymi gośćmi. Z zaproszenia na pewno skorzystamy.