Wyjątkowe podziękowania dotarły do Naszej Szkoły

Wyjątkowe podziękowania dotarły do Naszej Szkoły:
„Serdecznie dziękuję za współtworzenie tegorocznej odsłony akcji Narodowe Czytanie, podczas której w przeszło trzech tysięcy miejsc w Polsce i na świecie przeczytaliśmy ponadczasowe utwory Marii Konopnickiej, Elizy Orzeszkowej, Bolesława Prusa, Władysława Stanisława Reymonta, Henryka Rzewuskiego, Brunona Schulza, Henryka Sienkiewicza i Stefana Żeromskiego.
Ósme Narodowe Czytanie ukazało niezwykłe bogactwo Państwa pomysłów na wspólną lekturę Nowel polskich, a zaangażowanie wszystkich organizatorów w ogromnym stopniu przyczyniło się do jeszcze lepszego poznania klasyki polskiej literatury. (…)
(…) Niech wyrazem mojej wdzięczności będzie dołączony do listu okolicznościowego egzemplarz Nowel polskich, wzbogacony ilustracjami przygotowanymi specjalnie z myślą o tegorocznej akcji. Mam nadzieję, że ta publikacja przyniesie Państwu wiele ciekawych refleksji.
Z wyrazami szacunku i sympatii
Andrzej Duda ‘’