Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Continuum 2020

Kacper Górecki – uczeń klasy III Tk  ZS im. St. Staszica w Gąbinie  wziął  udział w V edycji Konkursu Matematycznego „CONTINUUM”,  który  organizowany jest przez Politechnikę Warszawską Filię w Płocku i Zespół Szkół Centrum Edukacji im. Ignacego Łukasiewicza. Do konkursu przystąpiło ponad 160 uczniów ze szkół woj. mazowieckiego i ościennych.  Konkurs ma na celu popularyzację wiedzy i umiejętności matematycznych oraz motywowanie uzdolnionych matematycznie uczniów do zdobywania wiedzy. Poza nagrodami  finaliści i laureaci Konkursu   mogą zostać przyjęci poza procedurą kwalifikacyjną na wybrany przez siebie kierunek studiów prowadzony na Wydziale Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii lub Kolegium Nauk Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku.

Wyniki w lutym – mocno trzymamy kciuki.