Uroczyste wręczenie świadectw absolwentom III klasy Branżowej Szkoły 1 Stopnia

Dzień 26 czerwca będzie dla uczniów klasy III Branżowej Szkoły 1 Stopnia ważnym i niezapomnianym wydarzeniem. To właśnie dziś kończą pewien etap życia, by zaczynać kolejny. Uroczystość wręczenia świadectw miała miejsce na boisku szkolnym. Zachowując wszelkie środki reżimu sanitarnego absolwenci po raz ostatni stanęli w szkolnym szyku. Początek wydarzenia wybrzmiał „Mazurkiem Dąbrowskiego”. W uroczystości uczestniczyli uczniowie wszystkich klas Branżowej Szkoły 1 stopnia. Zebranych na uroczystości uczniów serdecznie powitała pani wicedyrektor szkoły – Maria Elżbieta Błaszczyk, życząc absolwentom odwagi i siły w dokonywaniu dobrych życiowych wyborów, a pozostałym wspaniałych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji.

Choć fizycznie nieobecna pani Dyrektor Szkoły – Jadwiga Irena Milewska pamiętała o ważnym dzisiejszym dniu i łączyła się z bohaterami dzisiejszego święta poprzez media. Obejrzeliśmy relację, w której gratulowała uczniom klasy trzeciej ukończenia szkoły. Ciepło pożegnała odchodzących życząc im samych sukcesów w dorosłym za chwilę życiu, a ich młodszym kolegom dobrego i bezpiecznego wakacyjnego wypoczynku.

Prowadząca uroczystość pani wicedyrektor szkoły – Maria Elżbieta Błaszczyk wspominając jak ważną rangę ma dla nas sztandar szkoły poprosiła o ceremoniał jego przekazania. Potem były nagrody, wyróżnienia, wręczanie świadectw. No i oczywiście wspólna fotografia.

Najlepszymi Absolwentami klasy trzeciej są: Adam Zalewski oraz Damian Sulkowski.

Z rąk wychowawców odebrali również nagrody uczniowie klas młodszych .

Za wszystkie lata spędzone w szkole dziękował Absolwent klasy trzeciej – Maciej Majewski. To miłe, że uczniowie dostrzegają trud nauczycieli i okazują im swoją wdzięczność w ciepłych i serdecznych słowach.

Drodzy Absolwenci, na życiowych rozdrożach nie ma drogowskazów. Właściwą drogę musicie wybrać sami. Życzymy Wam mądrości, by wybrać tę najlepszą z dróg…