29 FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

„Finał z głową. Laryngologia, otolaryngologia i diagnostyka głowy”

 Od wielu lat młodzież naszej Szkoły uczestniczy w kwestowaniu na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, więc w tym roku również tradycji musiało stać się zadość. Szesnastu wolontariuszy z naszego Zespołu Szkół podjęło swoją pracę charytatywną w ostatnią niedzielę stycznia. Pełnili dyżury w różnych częściach miasta z puszkami i serduszkami. Bardzo dziękujemy następującym uczniom liceum i technikum za zaangażowanie: Zuzanna Cieślak (II LO2), Patrycja Kacprzak (II LO), Julia Kiempińska (II LO1), Aleksandra Kowalczyk (II LO2), Kamila Litwicka (II TH1), Zuzanna Nowakowska (II LO2), Jakub Perka (II TK), Sandra Stelmach (II LO1), Kacper Szmulewicz (II TK), Krystian Szulc (II TK), Aleksandra Tomasik (II LO1), Katarzyna Wierzbicka (I LO), Filip Wojtalewicz (II TK), Julita Wróblewska (II LO1), Katarzyna Ziółkowska (I LO) i Michał Żuchowicz (II TI).  Serdeczne podziękowania dla Rodziców za wsparcie i pomoc.

Społeczność naszej Szkoły przekazała dary na aukcję internetową, z której dochód zasilił konto gąbińskiego sztabu zorganizowanego przez Szkołę Podstawową im. Marii Konopnickiej w Gąbinie pod czujnym okiem szefowej Pani Anny Charłusz. Przedstawiciele naszej szkoły wzięli udział również w konkursie plastycznym „Sercem z WOŚP”. Mateusz Kornacki (II LO) otrzymał wyróżnienie za swoją pracę. Gratulacje!

Jeszcze raz bardzo gorąco dziękujemy Wszystkim!

Opracowała Marzena Sosińska