Uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego 2021/2022

Po mszy świętej inaugurującej rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2021/2022 o godzinie 9.15, w sali gimnastycznej powitaliśmy nowych uczniów naszej szkoły. Uczniowie klas starszych na pierwsze spotkanie udali się bezpośrednio do sal lekcyjnych. Nowy rok szkolny powitaliśmy w smutnej atmosferze, minutą ciszy, którą uczciliśmy pamięć zmarłego tragicznie Mariusza Bieńka Starosty Płockiego, jak również zmarłego na początku wakacji ucznia klasy III technikum pojazdów samochodowych Marcina Rucińskiego. Pani Jadwiga Milewska, w swoim wystąpieniu wspomniała także o 82 rocznicy wybuchu II Wojny Światowej. Dużo uwagi poświęciła sprawom związanym wytycznymi ministerstwa na temat bezpiecznego powrotu do szkoły. Na koniec życzyła wielu sukcesów i realizacji pasji w nowym roku. Wychowawcy klas pierwszych zaprosili swoich uczniów do sal lekcyjnych i tradycyjnie „na spacer po szkole”

Może Ci się również spodoba