Z wizytą w Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej „Bratoszewo”

16 grudnia Pani Kamilla Krakowska oraz Wolontariusze Klubu Ośmiu – Młodzieżowego Wolontariatu odwiedzili wychowanków Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Bratoszewo” w Gostyninie. W imieniu Społeczności Zespołu Szkół im. St. Staszica w Gąbinie złożyli życzenia świąteczne oraz przekazali dzieciom słodycze, które udało się zebrać dzięki hojności i życzliwości społeczności staszicowskiej, a w szczególności naszej kochanej młodzieży.

Akcja „Świąteczna Paczka dla Domu Dziecka” organizowana jest w naszej szkole od 2009 roku. Cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy sprawić trochę radości dzieciom. Dziękujemy wychowawcom i dzieciom za mile spędzony czas, rozmowę i poczęstunek 🙂 Było nam miło móc się znowu spotkać 🙂

Może Ci się również spodoba