Rock for Ukraine

Sobotnie przedpołudnie Wolontariusze Klubu Ośmiu wraz z Panią Kamillą Krakowską spędzili w Płocku pomagając w niezwykłym przedsięwzięciu pod nazwą „Rock for Ukraine”. Były to integracyjne warsztaty muzyczne wspierające dzieci z Ukrainy prowadzone przez piosenkarza i autora tekstów Briana Allana. Charyzmatyczna osobowość tego artysty szybko przyciągnęła zarówno najmłodszych, jak i najstarszych uczestników. Były zabawy integracyjne z dziećmi z Ukrainy, nauka piosenki i choreografii. Finałem wydarzenia było odśpiewanie „Stand Up” na znak solidarności z osobami z Ukrainy.

Organizatorem wydarzenia była Żywiecka Fundacja Rozwoju w partnerstwie z Fundacją „Fundusz Lokalny Ziemi Płockiej – Młodzi Razem” oraz Starostwo Powiatowe w Płocku i Regionalny Ośrodek Wsparcia i Integracji Społecznej przy wsparciu Inwestycje Miejskie Sp. z o.o. w Płocku i SPR Wisła Płock – Sekcja Piłki Ręcznej Wisła Płock S.A.

Był to miło i wartościowo spędzony czas 🙂

Może Ci się również spodoba