Dyplom dla Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Gąbinie

Miło nam poinformować, że Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Gąbinie został uhonorowany dyplomem za udział w projekcie profilaktyki, promocji i ochrony zdrowia psychicznego „Spokojna głowa” organizowanym przez Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Płocku.

21 czerwca Pani Kamilla Krakowska reprezentowała naszą szkołę podczas konferencji, której celem było podsumowanie kilkumiesięcznego projektu. W roku szkolnym 2022/2023 grupa nauczycieli z Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w składzie Kamilla Krakowska, Agata Sztygiel, Teodozja Olszewska, Julita Adamska oraz Anna Dybiec  brały udział w szkoleniach i warsztatach prowadzonych przez psychologów, seksuologów, psychodietetyków oraz psychoterapeutów. Projekt zakładał kształtowanie wiedzy na temat postaw dorosłych wzmacniających zdrowie psychiczne własne oraz dzieci i młodzieży, kształtowanie kompetencji w zakresie budowania i wzmacniania rezyliencji i równowagi emocjonalnej, budowanie dobrostanu psychicznego oraz poszerzenie wiedzy i umiejętności przydatnych w życiu osobistym i zawodowym w obliczu sytuacji trudnych i kryzysowych.

Może Ci się również spodoba