Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym

W dniu 18.01.2022 w Zespole Szkół im. S. Staszica w Gąbinie odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym.

Do turnieju w grupie dziewcząt zgłosiło się 20 zawodniczek , w grupie chłopców- 58 zawodników. Łącznie w turnieju uczestniczyło 78 osób.

Po zaciętej rywalizacji w grupie dziewcząt: I miejsce zajęła ucz. klasy III LO2 – Aleksandra Kowalczyk a kolejne: II – Oktawia Marszałek- klasa IIITI1, III- Aleksandra Dubielak – klasa II LO,IV- Kamila Litwicka- klasa III TH1, V- Klaudia Wolińska- klasa II LO, VI- Nikola Ciura –klasa ITHG.

W grupie chłopców I miejsce zdobył Kamil Robak –klasa II TI, II- Piotr Kraska -klasa II TI,III-Adam Garstka-klasa IIILO, IV- Piotr Karwowski-klasa I TKP, V- Jakub Dąbkowski-klasa ITKP.

Dziękujemy za udział wszystkim zawodnikom i kibicom 🙂 Medale i dyplomy najlepszym zawodnikom zostały wręczone na apelu szkolnym.