Biwak pierwszoklasistów 2021

Pierwszoklasiści z Zespołu Szkół im. St. Staszica w Gąbinie, a ściślej uczniowie pierwszych klas z Liceum Ogólnokształcącege, Technikum Informatycznego, Hotelarskiego, Grafiki i poligrafii cyfrowej, Programistycznego, Pojazdów samochodowych oraz Branżowej Szkoły I stopnia, uczestniczyli w biwaku integracyjnym w Koszelówce.😁

Bardzo liczna grupa uczniów wraz z wychowawcami: Moniką Brzezińską, Karoliną Piotrowicz, Moniką Malanowską, Agatą Chyrą spędziła ostanie dni na wspólnej zabawie, integracji i umacnianiu relacji z rówieśnikami 🤗👍Zajęcia pedagogiczne poprowadziła nasza pedagog Agata Sztygiel, ktore dotyczyły tematu komunikacji, a szczególnie prawidłowych relacji interpersonalnych. 😉Były gry, zabawy, tańce i śpiew, a wieczorem wszyscy razem zasiedliśmy przy wspólnym ognisku, gdzie przedstawione zostały krótkie programy artystyczne przygotowane przez wszystkie klasy. 😍🔥Wtedy też, okazało się jaki potencjał artystyczny i twórczość ma młodzież ZSGąbin 💪Wspólnie spędzony czas, śpiewy przy ognisku, tańce oraz wieczorne rozmowy pozytywnie wpłynęły na atmosferę i wzajemne relacje między uczniami. 😝😇Przede wszystkim nasz biwak był okazją do poznania kolegów/koleżanek i nawiązania kontaktów towarzyskich. Nie bez znaczenia było także stworzenie bliższych relacji z wychowawcami, nauczycielami oraz Dyrekcją Szkoły, która wspólnie z Nami bawiła się i integrowała 🤗🥰 A to najważniejsze, bo mieliśmy okazję poznać Nasza Panią Dyrektor z mniej oficjalnej strony 👍❤️Przed nami najlepsze lata w szkole średniej 😍‼️#WybieramStaszica#OgarnijPrzyszloscZeStaszicem

Może Ci się również spodoba