Procedury egzaminowania oraz ich znaczenie dla bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego

28 września 2021 w Zespole Szkół im Stanisława Staszica w Gąbinie odbyło się szkolenie uczniów prowadzone przez egzaminatora nadzorującego WORD Płock, pana Mariusza Kowalczyka.

Tematem szkolenia były procedury egzaminowania oraz ich znaczenie dla bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego. Uczniowie zapoznali się zarówno z zasadami egzaminu teoretycznego, jak i praktycznego oraz z obowiązkami i odpowiedzialnością kierowcy, posiadacza pojazdu. Omówione zostały statystyki poszkodowanych w wypadkach drogowych i przyczyny zaistnienia zdarzeń drogowych. 

Dziękując za profesjonalnie przygotowane spotkanie o charakterze edukacyjnym z młodzieżą naszej szkoły, życzmy panu Mariuszowi Kowalczykowi dużo radości oraz satysfakcji z podejmowanych działań w życiu zawodowym i osobistym.

Może Ci się również spodoba