Ślubowanie klas pierwszych w Staszicu

1 października 2021 roku w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica w Gąbinie odbyło się ślubowanie klas pierwszych.

Uroczystość rozpoczęła się od słów, które do pierwszoklasistów skierowała Pani Jadwiga Milewska Dyrektor Szkoły: „Chociaż od pierwszego września jesteście uczniami naszej szkoły, to dopiero po złożeniu roty przysięgi staniecie się pełnoprawnymi uczniami Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Gąbinie – to znaczy świadomymi swoich praw i obowiązków”. Pani Dyrektor życzyła uczniom rozwoju talentów, zdolności oraz odpowiedzialnej postawy godnej ucznia Naszej szkoły. Pierwszoklasiści otrzymali również życzenia oraz wiele słów wsparcia od przewodniczących Samorządu Uczniowskiego.

Po części uroczystej przyszedł czas na prezentację poszczególnych klas. Jako pierwsza zaprezentowała się klasa I LO wraz z wychowawcą Panią Moniką Brzezińską, następnie klasa I TI z wychowawcą Panią Karoliną Piotrowicz, klasa I THG z wychowawcą Panią Moniką Malanowską, klasa I TKP z wychowawcą Panią Agatą Chyra oraz klasa I B z wychowawcą Panem Tomaszem Obidowskim.

Cieszymy się, że to właśnie Nasza szkoła będzie miejscem, gdzie ta wspaniała młodzież będzie nabywała wiedzę, doświadczenie oraz piękne wspomnienia.

Może Ci się również spodoba