#ErasmusDaysOnlineInGabin

#ErasmusDays to inicjatywa mająca na celu upowszechnienie rezultatów projektów realizowanych w ramach programu Erasmus+.Przez 3 dni, między 14 a 16 października 2021 roku, na całym świecie organizowane były spotkania, wystawy oraz debaty, w trakcie których można było posłuchać o efektach projektów Erasmus+

Również w naszej szkole w dniu 14.10.2021 odbyła się konferencja ONLINE transmitowana na FB szkoły mające na celu upowszechnianie efektów i rezultatów zrealizowanych w ramach programu Erasmus+ projektów. Podczas spotkania zaprezentowaliśmy główne założenia zrealizowanych projektów oraz podzieliliśmy się z uczestnikami planami na przyszłość: realizacją projektów w ramach Akredytacji Programu Erasmus+ na lata 2021 – 2027 oraz realizacją projektu dla Liceum Ogólnokształcącego w tym roku szkolnym.Bardzo dziękujemy Pani Iwonie Sierockiej wicestaroście Powiatu Płockiego za obecność i ciepłe słowa skierowane do wszystkich, którzy przyczyniają się do realizacji tego typu przedsięwzięć. Oprócz konferencji zorganizowaliśmy również spotkania informacyjne dla uczniów klas I i II technikum oraz klas liceum ogólnokształcącego mające na celu zaprezentowanie przyszłym uczestnikom efektów zrealizowanych projektów oraz przedstawiliśmy plany na obecny rok szkolny i kolejne lata w ramach programu Erasmus+ i Akredytacji

Organizatorzy: Eliza Bałdyga, Agata Chyra, Beata Rybnik, Grzegorz Cichosz oraz Piotr Pietracho

Może Ci się również spodoba