„Świąteczna Paczka” dla dzieci z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Bratoszewo”

Tradycją w naszej szkole stała się już akcja „Świąteczna Paczka dla Domu Dziecka”.

W piątek przedstawiciele Klubu Ośmiu – Młodzieżowego Wolontariatu wraz z opiekunem Panią Kamillą Krakowską  odwiedzili wychowanków Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Bratoszewo”. Jak co roku, w imieniu Zespołu Szkół im. St. Staszica w Gąbinie złożyli życzenia świąteczne oraz przekazali dzieciom słodycze oraz artykuły kosmetyczne, które udało się zebrać Wolontariuszom dzięki ogromnej życzliwości i hojności Społeczności Staszicowskiej. Uczniowie, nauczyciele
i pracownicy szkoły nie zawiedli i okazali swoje wielkie serca!!!

Było nam miło móc się znowu spotkać J Cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy sprawić trochę radości najmłodszym.

Z pewnością nie ostatni.

Kamilla Krakowska

Może Ci się również spodoba