Szkolenie na temat wykorzystania nowoczesnej technologii w produkcji kukurydzy

05 października 2021 r. w ramach współpracy z Panem Tadeuszem Szymańczakiem oraz jego synem Kamilem, właścicielami gospodarstwa rolnego KAM-ROL PRECYZYJNE ROLNICTWO, odbyło się kolejne szkolenie młodzieży Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Gąbinie na temat wykorzystania nowoczesnej technologii w produkcji kukurydzy.

Pan Tadeusz jest absolwentem naszej szkoły, bardzo emocjonalnie z nią związanym. Podjęta współpraca pozwala wykorzystać wiedzę merytoryczną i praktyczną Pana Tadeusza w dziedzinie nowoczesnego rolnictwa.

Pan Kamil Szymańczak jest specjalistą w zakresie rolnictwa precyzyjnego. Pytania, które zadawali uczniowie były merytoryczne i pokazały, jak ważna jest dla nich podjęta tematyka.

Dziękujemy za świetne spotkanie.

Może Ci się również spodoba