Rada Pedagogiczna

Dyrekcja

Danuta Kowalkowska-Fiłoniuk – dyrektor Zespołu Szkół
Maria Elżbieta Błaszczyk – wicedyrektor Zespołu Szkół
Sławomir Sztygiel – wicedyrektor Zespołu Szkół

Kierownik szkolenia praktycznego
Monika Bogdzińska

Pedagog szkolny
Elżbieta Sztygiel

Biblioteka i centrum multimedialne
Tatiana Jastrzębska
Maria Olszewska
Maria Sieklecka

Świetlica
Alicja Lodzińska

Język polski
Barbara Łukaszewska
Lech Łukaszewski
Małgorzata Mofina-Olejnik  – urlop                                                                                                                                                     Bogumiła Kowalczyk 

Język angielski
Agata Chyra
Dorota Izydorska
Kinga Lewandowska
Karina Świerczyńska

Język niemiecki
Marzena Sosińska

Język rosyjski
Kamilla Krakowska
Kinga Lewandowska

Biologia
Małgorzata Szczepaniak
Joanna Woźniak

Chemia
Joanna Woźniak

Geografia
Wiesława Marcinkowska-Kamińska
Małgorzata Szczepaniak

Historia i WOS

Andrzej Lemanowicz
Jolanta Paczkowska
Paweł Szczypawka

Fizyka
Andrzej Lemanowicz

Matematyka
Agnieszka Boch
Monika Bogdzińska
Ewa Chmielecka
Elżbieta Ostrowska

Podstawy przedsiębiorczości
Alicja Jakubowska

Wychowanie fizyczne
Bartosz Chyra
Jolanta Kędzia – urlop
Tomasz Obidowski
Paweł Szczypawka

WOK i edukacja artystyczna
Alicja Lodzińska

EDB
Sławomir Sztygiel

WDŻ
Elżbieta Sztygiel
Joanna Woźniak

Edukacja pożarnicza 

Hilary Januszczyk

Informatyka i przedmioty zawodowe informatyczne
Eliza Bałdyga
Wanda Borkowska
Dorota Jażdrzyk
Elżbieta Ostrowska
Piotr Pietracho

przedmioty zawodowe ekonomiczne
Alicja Jakubowska
Dorota Jażdrzyk

przedmioty zawodowe mechaniczne i zajęcia praktyczne
Edward Brzozowski
Karol Fibich                                                                                                                                                                                       Grzegorz Cichosz                                                                                                                                                                                   Paweł Chmielecki
Mariusz Janczewski
Leszek Kędzia
Danuta Kowalkowska-Fiłoniuk
Marzanna Szafrańska
Adam Zwarycz

przedmioty zawodowe turystyczne i hotelarskie
Ludmiła Koprowicz
Maria Elżbieta Błaszczyk

etyka i religia
Adam Kamiński
ks. Karol Kozerski
ks. Dariusz Pargulski
Barbara Wiktorska