Konkurs dla szkół na najciekawsze prace plastyczne z okazji Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka 2020

Drodzy Uczniowie,

zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie dla szkół na najciekawsze prace plastyczne z okazji Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka 2020.


Tematyka prac jest związana z prawami dziecka. Każda szkoła może nadesłać maksymalnie trzy prace plastyczne autorstwa uczniów. Jeśli będzie więcej, to zbierze się komisja szkolna i wybierze trzy najlepsze. Prace mogą być wykonane dowolną techniką i w dowolnym formacie. Prace konkursowe można oddawać do końca listopada. Dla każdego uczestnika jest przewidziany upominek
J

Gorąco zachęcamy  do wzięcia udziału, bo wiemy, że jesteście kreatywni i macie dużo wspaniałych pomysłów.  Chętnych prosimy o kontakt z pedagogiem szkolnym panią Kamilą Krakowską.

 

Przesyłamy  regulamin w załączniku i zachęcamy  do wzięcia udziału.

 Załącznik – regulamin