Goście ze Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Gąbinie w naszej szkole.

30 października 2018r. mieliśmy zaszczyt gościć w naszej szkole uczniów klasy VIII a wraz z ich nauczycielką Panią Bogusią Wierzbicką. W pierwszej części  spotkania, które odbyło się w świetlicy szkolnej ósmoklasiści zostali zapoznani z przewidywaną na rok szkolny 2019/20 ofertą edukacyjną, kryteriami rekrutacyjnymi ogłoszonymi przez MEN oraz sposobem prowadzenia rekrutacji w naszej szkole. Następnie odbyli spacer po szkole, w trakcie którego obejrzeli wiele pracowni do kształcenia zawodowego, sal do przedmiotów ogólnokształcących, bibliotekę szkolną oraz otaczający szkołę park. Na koniec uczennice technikum hotelarskiego poczęstowały naszych gości smakołykami, które wykonały pod kierunkiem Pani Ludmiły Koprowicz.