Udział uczniów technikum hotelarskiego w Międzynarodowych Targach Gastronomicznych

Udział uczniów  technikum hotelarskiego w Międzynarodowych Targach Gastronomicznych Warsaw Gastro show w dniu 25 maja 2018, które odbyły się w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie.

Targi to nowa inicjatywa dedykowana między innymi dla branży hotelarskiej. Ambicją organizatorów jest stworzenie w Polsce największej areny, która stanie się biznesowym centrum prezentacji dedykowanej sektorowi HoReCa. Jest to najbardziej wyczekiwane wydarzenie gastronomiczne roku, w którym udało nam się uczestniczyć.  Dzięki czemu doświadczyliśmy wielu smaków nie tylko regionalnej kuchni polskiej ale i  całego świata.  Niewątpliwą i  największą atrakcją tego dnia okazało się jednak spotkanie Roberta Sowy i udział  w Jego prezentacji kulinarnej. 

Wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tego wyjazdu w imieniu uczniów TH składam serdeczne podziękowanie.  

L. Koprowicz