Nasza Szkoła na XXVII Giełdzie Rolniczej w Łącku

Współpraca naszej szkoły z Mazowieckim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego Odział w Płocku trwa od wielu lat, dzięki czemu możemy uczestniczyć w wielu ważnych przedsięwzięciach organizowanych przez tę instytucję. Jednym z nich jest coroczny udział w Giełdzie Rolniczej. Jest to wspaniała okazja do zaprezentowania  naszej oferty edukacyjnej oraz dorobku szkoły. Dzięki życzliwości organizatorów informacja o szkole znalazła się także w Gazecie Targowej. Za organizację szkolnego stoiska promocyjnego odpowiadali uczniowie technikum hotelarskiego i technikum pojazdów samochodowych wraz z Pani Dyrektor Danutą Kowalkowską – Fiłoniuk i ze swoimi nauczycielami Paniami: Ludmiłą Koprowicz, Elżbietą Błaszczyk oraz Panami: Adamem Zwaryczem, Grzegorzem Cichoszem, Pawłem Chmieleckim i Mariuszem Janczewskim  .                                                                                

Wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji naszego udziału w XXVII Giełdzie Rolniczej w Łącku serdecznie dziękujemy.