Laureatki fotograficznego konkursu ekologicznego

W Leśniczówce w Miszewie Murowanym, gdzie znajduje się Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt Leśnych, 15 czerwca 2018r. nastąpiło uroczyste podsumowanie II edycji powiatowego  konkursu ekologicznego skierowanego do dzieci i młodzieży z terenu Powiatu Płockiego. Spośród ponad 600 nadesłanych prac wyłoniono 18 laureatów, którym wręczono cenne nagrody –  smartfony, tablety, aparaty fotograficzne, dyski zewnętrzne. Do celów konkursu  należy wzbudzanie i rozwijanie zainteresowań przyrodą oraz krajobrazem powiatu płockiego, a także pobudzanie wrażliwości na piękno przyrody oraz umacnianie poczucia tożsamości z otaczającą nas przyrodą. Organizatorem Konkursu Fotograficznego jest Powiat Płocki poprzez Regionalne Centrum Edukacji Ekologicznej w Płocku przy współpracy z Nadleśnictwem Płock. Nagrody wręczali: Iwona Marczak z RCEE w Płocku, Mariusz Bieniek – Starosta Płocki, Zbigniew Suchodolski – Nadleśniczy Nadleśnictwa Płock oraz Dorota Zakrzewska – Dyrektor Wydziału Środowiska i Rozwoju Obszarów Wiejskich Starostwa Powiatowego w Płocku. Z naszej szkoły cenne nagrody otrzymały: Karolina Józwik zamując II miejsce oraz Dominika Wójcicka zdobywając wyróżnienie. Gratulujemy!

Opiekun Konkursu:
Karina Świerczyńska