Ślubowanie klas pierwszych

OFICJALNIE WITAMY W STASZICU ❤️

Cieszymy się, że to właśnie Nasza szkoła będzie miejscem, gdzie ta wspaniała młodzież będzie nabywała wiedzę, doświadczenie oraz piękne wspomnienia. To wzniosłe wydarzenie rozpoczęło się od słów, które do pierwszoklasistów skierowała Pani Jadwiga Milewska Dyrektor Szkoły:

„Co my wiemy, to tylko kropelka. Czego nie wiemy, to cały ocean” — Isaac Newton

Pani Dyrektor życzyła uczniom rozwoju talentów, zdolności oraz odpowiedzialnej postawy godnej ucznia Naszej szkoły. Pierwszoklasiści otrzymali również życzenia oraz wiele słów wsparcia od przewodniczących Samorządu Uczniowskiego.

Po części uroczystej nauczyciele uczestniczący w projekcie Erasmus Day zdali relację i podsumowali wrześniowy wyjazd do Grecji z uczniami naszej szkoły.

Następnie przyszedł czas na prezentację poszczególnych klas w następującej kolejności.

Może Ci się również spodoba