„Niech żyje Bal! Bo to życie, to Bal jest nad Bale! Orkiestra gra! Jeszcze tańczą i drzwi są otwarte!”

W sobotę 4 lutego w Domu Weselnym u Bolka odbyła się Studniówka 2023.

Maturzyści, zaproszeni goście, nauczyciele, pracownicy szkoły świetnie się razem bawili. Była podniosła atmosfera, byli wzruszeni rodzice oraz pięknie odtańczony Polonez. Nie zabrakło wyróżnień i podziękowań dla wychowawców oraz organu prowadzącego szkołę, a także tradycyjnej „Belgijki” o północy.

Szczególne podziękowania dla Szanownych Gości – Pani Iwony Sierockiej – Wicestarosty Powiatu Płockiego, Pana Krzysztofa Jadczaka – Burmistrza Miasta i Gminy Gąbin, Pani Tatiany Idzik – Przewodniczącej Rady Rodziców. Bardzo dziękujemy, że w tym dniu byliście z Nami.

Zaproszeni goście życzyli pięknej zabawy i łatwej matury.

Świetna studniówka, to zapowiedź wspaniałych wyników na egzaminie dojrzałości, czego z serca życzymy wszystkim maturzystom!

Fot. Emilia Stefańska

Może Ci się również spodoba