RADA PEDAGOGICZNA

DYREKTOR SZKOŁY: mgr Jadwiga Irena Milewska

Wicedyrektor: mgr inż. Maria Elżbieta Błaszczyk

Wicedyrektor: mgr Janusz Pielaciński

Kierownik szkolenia praktycznego: mgr Monika Bogdzińska

Pedagog szkolny

Agata Sztygiel

Kamilla Krakowska

Biblioteka i centrum multimedialne

Maria Olszewska

Maria Sieklecka  

Język polski

Emilia Lewandowska

Jolanta Lewandowska

Dorota Izydorska

Bogumiła Kowalczyk

Małgorzata Mofina-Olejnik – urlop

Beata Rybnik

Język angielski

Agata Chyra

Dorota Izydorska

Kinga Lewandowska

Karina Świerczyńska

Język francuski

Donata Krystecka

Język niemiecki

Marzena Sosińska

Agnieszka Jabłońska

Język rosyjski

Kamilla Krakowska

Kinga Lewandowska

Biologia

Joanna Woźniak

Monika Brzezińska

Chemia

Joanna Woźniak

Geografia

Wiesława Marcinkowska-Kamińska

Anna Józwik

Janusz Pielaciński

Historia i WOS

Marcin Lichota

Iwona Michalska Milczarek

Jolanta Paczkowska

Paweł Szczypawka

Fizyka

Ewa Chmielecka

Matematyka

Agnieszka Boch

Monika Bogdzińska

Elżbieta Ostrowska

Paula Stelmaszczyk

Przedsiębiorczość

Monika Malanowska

Jadwiga Irena Milewska

Wychowanie fizyczne

Bartosz Chyra

Jolanta Kędzia

Tomasz Obidowski

Paweł Szczypawka

Edukacja artystyczna

Maria Sieklecka

EDB

Monika Bogdzińska

WDŻ

Joanna Woźniak

Agata Sztygiel

Informatyka i przedmioty zawodowe informatyczne

Eliza Bałdyga

Dorota Jażdrzyk

Elżbieta Ostrowska

Piotr Pietracho

Karolina Piotrowicz

Aleksander Zalewski

Przedmioty graficzno-poligraficzne

Agnieszka Strzałkowska

BHP

Leszek Kędzia

Marzanna Szafrańska

Przedmioty zawodowe mechaniczne i zajęcia praktyczne

Edward Brzozowski

Karol Fibich

Grzegorz Cichosz

Paweł Chmielecki

Mariusz Janczewski

Leszek Kędzia

Przemysław Milczarski

Zbigniew Ożdżyński

Marzanna Szafrańska

Przedmioty zawodowe hotelarskie

Ludmiła Koprowicz

Maria Elżbieta Błaszczyk

Agata Sztygiel

Rewalidacja

Ewa Chmielecka

Anna Dybiec

Beata Rybnik

Etyka, religia, filozofia

ks. Grzegorz Marzec

ks. Roman Zieliński

Beata Żabka