2 Turniej E-sportowy o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół

Szkolny Turniej E-sportowy o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół – finał pełen emocji i pasji❗️❗️❗️

13 kwietnia 2022 roku, w murach Zespołu Szkół im. St. Staszica w Gąbinie, odbył się finałowy etap Szkolnego Turnieju E-sportowego o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół. Wydarzenie to zgromadziło ponad 100 uczniów, którzy z pasją i zaangażowaniem rywalizowali o tytuł Mistrza Zespołu Szkół w trzech popularnych grach: Counter-Strike, League of Legends oraz FIFA.🎮

Turniej przyciągnął wiele drużyn, które z zapałem prezentowały swoje umiejętności w dziedzinie coraz bardziej popularnych gier komputerowych. W turnieju wzięło udział 5 drużyn w League of Legends, 14 drużyn w Counter-Strike oraz 32 osoby w FIFA.

Rywalizacja okazała się niezwykle zacięta we wszystkich grach, a uczestnicy prezentowali bardzo wysoki poziom gry. Drużyny dawały z siebie wszystko, by zdobyć upragnione trofeum. Wszyscy uczestnicy okazali się prawdziwymi mistrzami swoich ulubionych gier, zaskakując swoją walecznością.

Organizatorami tego emocjonującego turnieju byli nauczyciele Zespołu Szkół w Gąbinie: Eliza Bałdyga, Piotr Pietracho, Aleksander Zalewski i Marcin Gerwatowski. Rozgrywki eliminacyjne trwały od października 2022 roku, co pokazuje, jak długo uczniowie przygotowywali się do finału.🏆

Po długich i zaciętych zmaganiach, Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w grze League of Legends zdobył zespół Kamienioki, w składzie: Kamil Robak, Mateusz Duda, Jakub Matusiak oraz Jakub Robak. W Counter-Strike triumfował zespół Łogiery z Borcika, tworzony przez Mateusza Petrykowskiego, Jakuba Szewczyka, Piotra Milewskiego, Marcela Zawadzkiego oraz Kubę Hiszpańskiego. Mecz finałowy w FIFE rozegrali Paweł Zygmański i Marcel Sieczko. Po zaciętej i wyrównanej walce z wynikiem 3:2 mistrzem FIFY został Paweł Zygmański. 🥇🥈🥉

Chcielibyśmy serdecznie podziękować uczniom za zaangażowanie się w organizację turnieju, przy transmitowaniu meczy na żywo, tworzeniu serwerów gier, organizacji sprzętu komputerowego oraz wielu innych aspektach tego wydarzenia. Ich wkład był nieoceniony i przyczynił się do sukcesu całego przedsięwzięcia.

Szkolny Turniej E-sportowy stanowi doskonałą okazję dla uczniów do rozwijania swoich pasji oraz zdobywania nowych umiejętności, a także integracji społeczności szkolnej. Z niecierpliwością czekamy na kolejne edycje tego wyjątkowego wydarzenia, które pokazuje, jak ważne jest wspieranie pasji uczniów oraz promowanie zdrowej rywalizacji w ramach wspólnoty szkolnej. Dzięki inicjatywom takim jak Szkolny Turniej E-sportowy, uczniowie mają możliwość nie tylko rozwijać swoje zainteresowania, ale także nawiązywać nowe znajomości i uczyć się wartości takich jak duch sportowy, współpraca oraz wzajemne szanowanie.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz organizatorom za wspaniałą atmosferę, zaangażowanie i wkład włożony w turniej. Mamy nadzieję, że kolejne edycje przyniosą jeszcze więcej emocji i będą okazją do dalszego rozwijania e-sportu w naszej szkolnej społeczności.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *