Europejski Staż Zawodowy – Dzień 9

#StaszicwGrecjivol4

9 dzień Europejskiego Stażu Zawodowego za nami.

Uczniowie zgłębiają tajniki wiedzy branżowej, gromadzą doświadczenie od zagranicznych partnerów. Uczniowie z branży informatycznej pracowali w technologii S.T.E.M. Robotnics Education pod kierunkiem pana Giannisa Barasa. Spisywali się na medal. Brawo!

Poznaliśmy dziś kolejne, niezwykle urokliwe miejsce – Palaios Pantaleimonas. Jest to kamienna wioska położona w masywie Olimpu. To bardzo klimatyczne miejsce, wokół którego roztacza się górski krajobraz, stanowi unikalny punkt widokowy. Niecodzienna kamienna zabudowa, brukowane ulice i zapachy oregano tworzą wyjątkową atmosferę spokoju popołudniowej sjesty. Było cudnie!

Na spotkaniu ewaluacyjnym jak co dzień podsumowaliśmy dzień pobytu w Grecji.

Może Ci się również spodoba