Europejski Staż Zawodowy – Dzień 8

#StaszicwGrecjivol4

Europejski Staż Zawodowy w toku.

Dziś słówko na temat naszych sprytnych hotelarek. Uczennice technikum hotelarskiego otrzymują pochwały od pracowników hotelu Dafni Plus zarówno za pracę w służbie pięter, jak i restauracji. Powoli przełamują barierę językową i coraz swobodniej czują się w kontakcie z Grekami.

Atrakcją dnia dzisiejszego była wizyta w miasteczku Platamonas. Zwiedzanie portu rybackiego uatrakcyjniła nam gra terenowa, w której braliśmy udział. Podzieleni na drużyny wykonywaliśmy zlecone zadania, które wymagały od nas kreatywności, sprytu i umiejętności językowych. Daliśmy radę!!!

Następnie odwiedziliśmy ruiny średniowiecznego zamku, zwanego zamkiem na górze wyłaniającej się z morza. Jest to pięknie położona budowla, otoczona gęstymi gajami oliwnymi. Dzięki swemu położeniu stanowi wspaniały punkt widokowy na przepiękne krajobrazy Riwiery Olimpijskiej.

Może Ci się również spodoba