Szkolenia z zakresu turystyki dla uczniów klas hotelarskich

W dniach 11-12 października 2023r. uczniowie klas hotelarskich technikum, jak i branżowej szkoły I stopnia uczestniczyli w przedsięwzięciu zorganizowanym we współpracy z LGD Aktywni Razem oraz LGD Razem dla Rozwoju w szkoleniach z zakresu rozwoju turystyki. W szkoleniu, oprócz naszych uczniów uczestniczyli także lokalni przedstawiciele działający w branży turystycznej. Program szkolenia obejmował zagadnienia związane z ustawą o turystyce, nawiązywaniem sieci współpracy, obsługą ruchu turystycznego oraz budowaniem relacji i komunikacji. Wszyscy uczestnicy, po wysłuchaniu wykładu wprowadzającego w tematykę zagadnień, projektowali różne rodzaje imprez turystycznych, uczyli się zasad podejmowania działalności gospodarczej w sferze turystyki. Nad całym przedsięwzięciem czuwała Pani Prezes LGD Aktywni Razem Agnieszka Żukowska  wraz ze swoim Zespołem. Szkolenie prowadziła specjalistka w dziedzinie organizacji turystki Pani Wioleta Kozłowska z Biura Podróży Travel City z siedzibą w Warszawie. Poczęstunek przygotowali uczniowie klas hotelarskich pod kierunkiem Pani Ludmiły Koprowicz we współpracy z Panią Agatą Sztygiel. Koordynowanie wydarzenia Pani Elżbieta Błaszczyk.

Może Ci się również spodoba