Uczniowie LO podczas spotkania ze specjalistą Human Resources w ramach Tygodnia Kariery i Profesji

Wychodząc naprzeciw nowoczesnym rozwiązaniom na rynku pracy postanowiliśmy zapoznać Naszą Młodzież z nietypowymi formami zatrudnienia. W ramach Tygodnia Kariery i Profesji uczniowie z klas 2LO1 i 2TH mieli możliwość wysłuchać ciekawych prelekcji na temat pracy w formie zdalnej w ramach spotkania ze specjalistą Human Resources Panią Katarzyną Branicką oraz pracy za pośrednictwem social mediów i platformy You Tube z ust Pani Joanny Pińkowskiej, vloggerki. Uczniowie mieli możliwość przekonać się, że dzięki kreatywności, rozwojowi osobistemu i elastycznemu podejściu do zmieniających się warunków oraz okoliczności można świetnie poradzić sobie na współczesnym rynku pracy. Bardzo dziękujemy za cenną dawkę motywacji do nieustannego rozwoju i optymistycznego podejścia do zmian.

Może Ci się również spodoba