Wycieczka branżowa INFORMATYKÓW

W dniu 13 grudnia uczniowie technikum informatycznego z klas czwartych i trzeciej uczestniczyli w wycieczce branżowej do siedziby firmy CISCO, jednej z największych na świecie firm w branży sieciowej👨‍💻⌨️

Młodzieży w wycieczce towarzyszyli nauczyciele przedmiotów zawodowych informatycznych Pani Eliza Bałdyga i Pan Piotr Pietracho. Opiekunem była również Pani Maria Olszewska

Młodzież miała okazję wysłuchać bardzo interesujących prelekcji, prezentujących historię firmy, zakres obecnej, bardzo szerokiej działalności oraz poznać jej strukturę. Nie zabrakło również informacji związanych z bezpieczeństwem w sieci. Wysłuchaliśmy wiele cennych rad od fachowców.

Uczniowie klas najstarszych byli szczególnie zainteresowani możliwościami realizacji przyszłej ścieżki kariery, którą przedstawili obecni stażyści zatrudnieni w firmie. Jednym z punktów było ciekawe spotkanie z pracownikiem firmy z oddziału w czeskiej Pradze realizowane za pośrednictwem technologii Webex firmy CISCO.

Spotkanie zakończyło się konkursem, w którym uważni uczestnicy mogli zdobyć drobne upominki oraz poczęstunkiem.

Bardzo dziękujemy wszystkim specjalistom za umożliwienie nam wizyty, bardzo miłe i profesjonalne przyjęcie, a szczególnie Pani Łucji Barbaszewskiej, która całość zorganizowała i koordynowała 😊

Po wizycie w CISCO udaliśmy się seans filmowy o tematyce świątecznej🎅

Może Ci się również spodoba