Konferencja dla Maturzystów

Dbając o przyszłe wybory zawodowe naszych Maturzystów w dniu 7.11.2023r. dzięki wieloletniej współpracy z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Warszawie Filia w Płocku, zorganizowana została dla nich konferencja obejmująca dwa bardzo ważne tematy z zakresu orientacji zawodowej. Pierwszy z nich  obejmował zagadnienia dotyczące Pokolenia X, Y, Z wobec zmian na rynku pracy, drugi zaś najbliższej przyszłości jako analizy wyników barometru zawodów 2024 oraz zawody przyszłości. Nasze Prelegentki  przekazały duży zasób wiedzy, wskazówek oraz pomysłów, które mamy nadzieję, pomogą naszym Maturzystom w podejmowaniu decyzji na przyszłość.  

Całe wydarzenie jest związane z realizacją w szkole Dni Przedsiębiorczości oraz Kariery.

Koordynowanie działania pani Elżbieta Błaszczyk we współpracy z Wychowawcami klas: Elizą Bałdygą, Ludmiłą Koprowicz i Beatą Rybnik przy pomocy pani pedagog Agaty Sztygiel.

Wszystkim osobom, które przyczyniły się do realizacji konferencji serdecznie dziękujemy.

Może Ci się również spodoba